Головна
Про нас
Бібліотека
Сторінка психолога
Учнівське самоврядування
Виховна робота
Охорона праці
Професії
Вступнику
Методика
КНТЕУ МОН ЗакДМОН НПЦ ПТО ИППО ПрофТехОсвита ИИТ

Умови навчання.

В училищі створена відповідна матеріально-технічна база для професійної підготовки та належні умови для навчання, дозвілля та проживання учнів. Для проведення теоретичних та виробничих занять обладнані 15 кабінетів та 15 навчально-виробничих майстерень. В навчальному закладі є спортивний комплекс, актова зала, бібліотека та читальна зала, оздоровчий пункт. Основний навчально-виробничий корпус по Православній набережній, 21 забезпечений автономним опаленням, центральним водопостачанням.

Для проживання учнів надається гуртожиток на 100 місць, об лаштований автономним опаленням, гарячим та холодним водопостачанням.

Соціально захищена категорія учнів користується пільгами, зокрема: харчуванням, збільшеним розміром стипендії, виплатами на придбання одягу, літнім оздоровленням.

Для самовизначення, самоствердження,підвищення рівня професійної підготовки учнів в училищі працюють гуртки технічної творчості, дизайнерів одягу, учнівський Театр мод.

ДозвілляВМІЮЧИ НАВЧАТИСЬ ТА ПРАЦЮВАТИ, МИ ВМІЄМО ДОБРЕ ВІДПОЧИВАТИ ТА СВЯТКУВАТИПоряд з наданням учням спеціальних знань, у нашому навчальному закладі багато уваги приділяється фізичній культурі та спортивно-масовій роботі. Ми маємо облаштований спортивний комплекс, спортивний зал, що дає можливість проводити різні види змагань: з міні-футболу, волейболу, з настольного тенісу. Учні успішно виступають в усіх спортивних і оздоровчих міроприємствах міста Ужгорода та області, де посідають призові загальнокомандні місця.З урахуванням комплексної цільової програми «Фізичне виховання – здоров’я нації» крім спеціальних знань передбачено формування в учнів умінь збереження власного здоров’я як важливого компонента загальнолюдської культури; зміцнення навичок здорового способу життя; формування основних життєво важливих рухових вмінь і навичок; сприяння збереженню життя учнів та вдосконалення фізичної і психологічної підготовки до активного життя та професійної діяльності.Так, традиційним стало проведення в училищі спортивних свят як «Спартакіада закоханих», «Малі олімпійські ігри», «День Здоров’я», «Веселі старти».Доброю традицією в училищі уже протягом багатьох років є відзначення свят Дня Вчителя, свята Золотої осені, Нового року, Дня Валентина, 8 Березня, свята Пасхи, початку та кінця навчального року тощо. Учні захоплено готують не тільки концертні виступи-привітання, але й виготовляють справжні шедеври – стінні газети, макети, осінні та зимові композиції, писанки. Кожен з витворів учнівського мистецтва завжди має чітку професійну спрямованість. Для педагогів це є чудовим подарунком та визнанням потрібності їхньої нелегкої праці.

Ідея створення учнівського театру мод в Ужгородському вищому комерційному училищі КНТЕУ зародилась давно, а втілити її в життя вдалося лише в 2004 році. Мета створення театру – популяризація професій, які межують з мистецтвом, тобто покликані нести красу через одяг, зачіски, манікюр.

В репертуарі театру – театралізоване дійство «Граємо весілля» за мотивами закарпатських народних казок, демонстрації моделей одягу та зачісок, створених учнями та майстрами училища, в тому числі і колекції костюмів під девізом «Квіти Закарпаття» та «Жіноча фантазія».

Театр мод Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ постійно бере участь в обласних та міських фестивалях художньої творчості серед учнівської молоді та провідних дизайнерів області. Серед них – фестиваль «Грайлик» (2005 р.), фестиваль моди «FASHION MODELS DESING 2008», який дав змогу не тільки представити колекцію моделей, але й ознайомитися з провідними дизайнерами міста Ужгорода; фестиваль «Тріумф-2008 Шоу близнюків», де були представлені нові колекції; фестиваль дизайнерів одягу «Арт революція» - 2008 р, 2009 р.

Спільно з обласним та міським центрами зайнятості учнівський театр мод виступає перед випускниками шкіл міста та області, що є хорошою рекламою навчального закладу.

Театр мод продовжує творчо працювати, поповнюючи свій репертуар художніми номерами, показами нових моделей одягу та зачісок, вирішених в різних стилях і напрямах.

Колекція «Зміксований фольклор» - для тих, хто небайдужий до культури та мистецтва рідної землі. Натхненням стали згадки про бабусині сорочки та запаски, дідусеві різьблені тарілки, його улюблений черес, який він носив, коли був ще хлопцем. Прикладне мистецтво, казки та легенди Закарпаття, багатонаціональність краю стали основою для створення образів сучасних Роксолан, Олекс, Мавок.

Поштовхом до створення колекції в стилі «Мілітарі» стали непрості стосунки чоловіка і жінки, прояв сильного духу жінки і чоловічої слабкості перед жіночою красою. Одягатися у військову форму у невійськовий час зовсім не означає бути ворогом «Миру у всьому світі». Одягатися в мілітарі - означає бути комунікабельним, розкутим, мобільним, а це ознаки актуальності, альтернативності та андеґраунду. Сьогодні стиль мілітарі - це не агресія, а скоріше за все суміш мужності і романтики військових походів, підвищеної життєздатності. Ція вечірніх суконь втілює магію вечора, урочистість події, що вимагають перетворення звичайної жінки на королеву. Девіз колекції – вишуканість та витонченість, помножені на загадкову таємничість. Образи до цієї теми можна знайти, якщо пригадати відомих жінок в історії людства: Клеопатру та Нефертіті, Мадам Помпадур, Марлен Монро та Коко Шанель. Колекція «Інтернаціональна фієста» - для тих, хто сприймає своє життя як феєричне свято, хто вміє захоплюватися цікавими людьми, видовищами, вміє захоплювати своїми творіннями оточуючих. Моделі цієї колекції - це справжній епатаж, те, що може вразити, захопити, залишити незабутній слід в пам’яті.

А також нова колекція одягу для молоді «Джинс реаніме» - це ідеальне поєднання моди та практичності, результат ревізії власного гардеробНа головну

-
Студентам:
Відеоматеріали
Розклад занять
Календар
Годинник

Архів
Всі новини по роках.
Пошук по сайту
-

Звіт про роботу директора за 2016 - 2017 навчальний рік

Міжнародні відносини

Національно-патріотичне виховання

Наші видання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Публічна інформація

АНОНС!!!
Надаємо послуги населенню!

ЗНО - 2017

Наші партнери

-
Новини
09.01.18 - Майстер-клас для педагогів.
05.01.18 - Семінар з класними керівниками та кураторами груп.
05.01.18 - Засідання Ради профілактики правопорушень.
29.12.17 - Поетапна кваліфікаційна атестація в групі з професії швачка, кравець.
26.12.17 - Проходження виробничої практики.
26.12.17 - Театралізований захід «Новорічне диво».
26.12.17 - Конкурс на кращу новорічну іграшку.
20.12.17 - Перший етап олімпіади з предмету «Охорона праці».
20.12.17 - Екскурсія в парк Шенборна.
19.12.17 - Театралізоване дійство до Дня святого Миколая «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час».
18.12.17 - Проходження виробничої практики.
11.12.17 - Участь у фіналі конкурсу «Снігова королева 2017».
Рік Японії в Україні

Рік Японії в Україні

Обговорення:


Додати нове повідомлення:

Автор:

Повідомлення:

(Для зареєстрованих користувачів. Реєстрація.)
Головна
Про нас
Бібліотека
Сторінка психолога
Учнівське самоврядування
Виховна робота
Охорона праці
Професії
Вступнику
Методика

сеть партнерских программ